Ako uzdraviť svoju dušu a telo alebo návod ako opätovne žiť plnohodnotný a šťastný život

 

V dnešnej uponáhľanej a stresujúcej dobe sa čoraz viac stretávame s frustrovanými, chorými a nešťastnými ľuďmi, ktorí sa, prešľapujúc na mieste, snažia nájsť cestu von z bludného kruhu života a o zdravom a spokojnom živote iba snívajú. Vy však snívať nemusíte, pretože spôsob, akým uzdraviť svoju dušu a s ňou aj fyzické telo a v dôsledku toho konečne začať žiť plnohodnotný a šťastný život, už dávno nie je žiadnym tajomstvom. Ak Vás Váš doterajší život, plný stresu a nepohody, už nebaví a chcete ho zmeniť, vydajte sa s nami na cestu nového poznania a s ním spojených zmien. Je to ľahšie ako si myslíte.

A čo k tomu potrebujeme? Iba Váš dátum spolu s čo najpresnejšou hodinou a minútou narodenia ako aj miesto Vášho narodenia. V prípade, že ste v minulosti prekonali nejaké ochorenie, resp. v súčasnosti ním trpíte, prosíme o jeho charakteristiku ako aj o uvedenie, v ktorom roku choroba vznikla a aké nevyhnutné lieky užívate.

Od nás sa na oplátku dozviete, čo Vaše zdravotné problémy spôsobilo, a najmä aké emócie stoja za zhoršením Vášho zdravotného stavu. Ukážeme Vám cestu ako s nimi narábať a ako ich odstrániť. Prezradíme Vám, na ktoré orgány si máte dávať pozor. Tiež Vám dáme návod akým potravinám je potrebné vyhýbať sa a aké jedlá máte naopak do jedálnička zaradiť. Vytvoríme Vám vzorový jedálny lístok a ukážeme akupresúrne body na naštartovanie samoliečby.