foto

Volám sa Hajnalka, som narodená v znamení Barana s ascendentom Váhy. Sila Barana ma neustále ženie ísť vpred a dáva mi silu učiť sa nové veci. Sila Váhy ma núti ísť cestou spravodlivosti, a preto neustále hľadám odpovede na otázky, prečo ľudí postihujú choroby a nešťastia a ako sa dostať z takýchto problémov von s čo najmenšou ujmou. Preto sa sústreďujem na pomoc a poradenstvo pri ťažko liečiteľných chorobách, ako je napr. cukrovka, rôzne druhy alergií a rakoviny a pod.

Aj sám veľký otec medicíny Hippokrates úzko spájal astrológiu s liečením. Pochopil súvislosť medzi planétami a ich vplyv na naše zdravie a náš život.
K štúdiu astrológie ako úžasného pomocníka pre život nabádal aj svojich žiakov a nezabudnuteľný je aj jeho výrok, „že muž ktorý neštuduje astrológiu, by sa mal nazývať bláznom“.

Venujem sa už veľa rokov nielen astrológii, ale aj numerológii – som žiačkou Vilmy Jamnickej, výkladu z kariet, psychológii a poradenstvu v oblasti vzťahov a hlavne poradenstvu v už spomínanej oblasti zdravia.

Už odmalička ma zaujímali neuveriteľné príbehy a duchovný svet.
Od svojich 20 rokov som začala hľadať cestu pre svoj duchovný rozvoj.
Životné udalosti a moje zdravotné problémy ma priviedli k astrológii, pri ktorej som si uvedomila, že ona je tou mojou životnou cestou. Vďaka štúdiu astrológie som pochopila nielen samu seba ale aj to, ako treba zvládnuť a prežiť svoj život v harmónii, s čím treba bojovať a čo musím na druhej strane prijať.

Astrológia mi umožnila mať iný pohľad na život a všetko čo s ním súvisí. Otvorila mi nové možnosti vnímania a chápania životných udalostí a ich príčin a ukázala mi ako zvládať aj zdanlivo neriešiteľné situácie. Pochopila som tiež, že keď prijmem samu seba, budem milovať samu seba a budem si veriť a zároveň prijmem pokoru, prežijem každú situáciu pokojne a všetko zvládnem a toto sa snažím naučiť aj ľudí, ktorí navštevujú moje kurzy.